kompleksowy portal

O nas

Newslink to kompleksowe narzędzie informatyczne, które ma na celu wsparcie działań prowadzonych przez agencje public relations, redakcje, dziennikarzy, firmy i instytucje. Stawiamy przede wszystkim na współpracę pomiędzy mediami a markami, które chcą aktywnie budować swój wizerunek. Obejrzyj film - zapraszamy.

 

 

 

Jedną z najważniejszych części systemu Newslink jest ogromna, zawierające tysiące rekordów stale (codziennie) aktualizowana baza redakcji i dziennikarzy. Została ona podzielona ze względu na rodzaj medium, zasięg, poruszaną tematykę czy częstotliwość wydawania. Uwzględnione zostały w niej min. specjalizacja poszczególnych dziennikarzy i preferowane godziny kontaktu. Wszystkie szczegóły, takie jak data i miejsce wydarzenia wraz z opisem i dodatkowymi materiałami (wideo, audio, zdjęcia itp.) zgromadzone są w jednym miejscu. Dzięki temu redakcje zyskują łatwy dostęp do informacji, a firmy i agencje PR zwiększają zainteresowanie mediów swoimi działaniami.

Menadżer multimediów to ogromna biblioteka zdjęć, nagrań audio, wideo, filmów promocyjnych itp. tworzonych przez agencje public relations oraz przedstawicieli zawodów zajmujących się komunikacją marketingową – wszystko do swobodnego wykorzystania przez redakcje. System daje także możliwość połączenia informacji prasowych z innymi materiałami. System

Newslink pozwala na sprawną i efektywną organizację działań medialnych. To nie tylko miejsce zamieszczania informacji prasowych - to przede wszystkim doskonała wizytówka firmy. Dzięki intuicyjnej obsłudze i innowacyjnym rozwiązaniom nasze biura prasowe sprostają wymaganiom zarówno profesjonalnych agencji public relations, firm i instytucji, które samodzielnie prowadzą działania promocyjne. System Newslink to projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013.

Inwestujemy w rozwój Województwa Podkarpackiego.

Nie masz jeszcze konta?

Z myślą o Was przygotowaliśmy szereg funkcjonalności, które mają za zadanie wesprzeć proces budowania i utrzymywania relacji na linii: public relations - media.
Załóż konto w naszym systemie i przekonaj się jakie to proste!

Załóż nowe konto Mam konto, chcę się zalogować

Informacje ws. wdrożenia

Newslink   |   Wirtualne Biuro Prasowe
Exacto Sp. z o.o.  |    ul. Siemieńskiego 20/38
35-234 Rzeszów
 
tel. +48 602 44 55 96
tel. +48 692 07 98 70

 

e-mail: