kompleksowy portal

Dystrybucja treści

Newslink - biuro prasowe to także technologiczne narzędzie wspierające pracę agencji public relations. Celem systemu jest ułatwienie współpracy pomiędzy mediami a firmami, które chcą kreować swój wizerunek. Obejrzyj film. Zapraszamy.

 

 

Do głównych zalet systemu Newslink należy zaliczyć stale powiększającą się i aktualną bazę mediów. Dzięki temu przesyłane informacje prasowe trafią do szerokiego grona odbiorców. Możliwy jest również dobór redakcji ze względu na zasięg, rodzaj, profil i częstotliwość.  To pozwala na wyselekcjonowanie najbardziej zainteresowanych tematem dziennikarzy. Kolejną z funkcji systemu jest tworzenie własnych grup, dostosowanych do wymagań poszczególnych klientów. Dzięki temu działania media relations zostaną zautomatyzowane, a proces wysyłki informacji prasowych ograniczy się do kilku kliknięć.

Wirtualne biuro prasowe to usługa, której ideą jest uproszczenie procesu dostarczania informacji do mediów. W jednym miejscu zgromadzone są materiały promocyjne oraz wiadomości przeznaczone dla dziennikarzy. Intuicyjna obsługa sprawia, że niewielkim nakładem pracy i czasu można dostarczyć atrakcyjne treści. Biuro prasowe zostało wyposażone również w kalendarium. Funkcja ta jest przede wszystkim głównym źródłem informacji o zbliżających się konferencjach, eventach i wydarzeniach firmowych.

Kolejnym ważnym elementem systemu jest biblioteka multimediów, w której można umieścić filmy, nagrania audio, zdjęcia itp. Dołączone do wiadomości uatrakcyjnią przesyłane informacje i mają szansę zwiększyć ilość publikacji. Redakcje zyskują łatwy dostęp do treści, a agencje tworzą bardziej interesujące materiały dla odbiorców.

Do określenia efektywności prowadzonych działań, niezbędne jest przeprowadzenie rzetelnego monitoringu mediów. Newslink oferuje system raportowania, który ułatwi analizę osiąganych rezultatów. Dzięki wprowadzanym na ich podstawie poprawkom możliwe jest zwiększenie efektywności prowadzonych kampanii.

Nie masz jeszcze konta?

Z myślą o Was przygotowaliśmy szereg funkcjonalności, które mają za zadanie wesprzeć proces budowania i utrzymywania relacji na linii: public relations - media.
Załóż konto w naszym systemie i przekonaj się jakie to proste!

Załóż nowe konto Mam konto, chcę się zalogować

Informacje ws. wdrożenia

Newslink   |   Wirtualne Biuro Prasowe
Exacto Sp. z o.o.  |    ul. Siemieńskiego 20/38
35-234 Rzeszów
 
tel. +48 602 44 55 96
tel. +48 692 07 98 70

 

e-mail: