kompleksowy portal

Multimedia

Dla wielu agencji PR odpowiednia segregacja i archiwizacja materiałów przeznaczonych dla mediów często jest kłopotliwa. Teraz może się to zmienić. Newslink pozwala tworzyć multimedialne biblioteki, w których przechowywane są logotypy, zdjęcia, materiały wideo oraz infografiki powiązane tematycznie. Dzięki dedykowanemu serwerowi, dostęp do treści serwisu jest możliwy z dowolnego miejsca i urządzenia, np. komputera, tabletu czy smartfona.

Zgromadzenie wszystkich materiałów w jednym miejscu jest wygodne nie tylkoz punktu widzenia agencji PR, ale również stanowi znaczne ułatwienie dla dziennikarzy. Redakcje znajdą tutaj materiały niezbędne do stworzenia publikacji. Dużą zaletą tego systemu jest możliwość przysyłania plików w dowolnym formacie i rozmiarze. Dystrybucja informacji prasowych stanie się teraz znacznie prostsza i szybsza. Agencje public relations zoptymalizują ten proces, a dziennikarz, wraz z informacją otrzyma bezpośredni link do materiału umieszczonego na  serwerze. Dzięki temu e-maile otrzymywane przez redakcję będą lżejsze i nie zostaną uznane jako SPAM. Prosty dostęp do treści wpływa na komfort użytkowania, a co za tym idzie – liczbę i jakość potencjalnych publikacji.

Nie masz jeszcze konta?

Z myślą o Was przygotowaliśmy szereg funkcjonalności, które mają za zadanie wesprzeć proces budowania i utrzymywania relacji na linii: public relations - media.
Załóż konto w naszym systemie i przekonaj się jakie to proste!

Załóż nowe konto Mam konto, chcę się zalogować

Informacje ws. wdrożenia

Newslink   |   Wirtualne Biuro Prasowe
Exacto Sp. z o.o.  |    ul. Załęska 44
35-322 Rzeszów
 
tel. +48 602 44 55 96
tel. +48 692 07 98 70

 

e-mail: