kompleksowy portal

Baza dziennikarzy

Budowanie własnej bazy redakcji to kosztowny i czasochłonny proces. Ponadto niektórzy dziennikarze zmieniają miejsca pracy, a wiele portali internetowych przestaje istnieć. To wymaga od agencji stałego monitorowania rynku mediów i wprowadzania poprawek do istniejącej bazy. Z Newslink możemy przyspieszyć ten proces. Bowiem dzięki systemowi mamy dostęp do stale monitorowanego rynku mediów. Newslink pozwala na korzystanie z rozbudowanej oraz aktualnej listy mediów liczonej w tysiącach rekordów.

Newslink - biuro prasowe to nie tylko spis redakcji i dziennikarzy, ale przede wszystkim możliwość precyzyjnej selekcji. Spośród tysięcy pozycji wybieramy tylko te, które najbardziej nas interesują, dzięki temu teksty informacyjne dotrą do dziennikarza zajmującego się wyłącznie określoną tematyką. Sam proces dystrybucji materiałów do redakcji warto rozpocząć od zdefiniowania grupy odbiorców. W zależności od charakteru klienta można określić dedykowane media. Newslink daje także możliwość wyboru środków przekazu i dzieli je pod kątem: rodzaju medium, jego zasięgu, tematyki, branży oraz – w przypadku prasy – częstotliwości wydawania.

Nie masz jeszcze konta?

Z myślą o Was przygotowaliśmy szereg funkcjonalności, które mają za zadanie wesprzeć proces budowania i utrzymywania relacji na linii: public relations - media.
Załóż konto w naszym systemie i przekonaj się jakie to proste!

Załóż nowe konto Mam konto, chcę się zalogować

Informacje ws. wdrożenia

Newslink   |   Wirtualne Biuro Prasowe
Exacto Sp. z o.o.  |    ul. Załęska 44
35-322 Rzeszów
 
tel. +48 602 44 55 96
tel. +48 692 07 98 70

 

e-mail: