kompleksowy portal

Okno na świat

Newslink - Wirtualne Biuro Prasowe to idealne rozwiązanie dla firm i instytucji, które chcą samodzielnie zadbać o swój wizerunek. Dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom nasz serwis pozwoli na profesjonalne budowanie relacji z mediami przy niewielkich kosztach i wysiłku. Obejrzyj film - zapraszamy.

 

 

 

Wirtualne biuro prasowe to „okno na świat” dla każdej firmy, która chce zaistnieć i aktywnie promować się w mediach. Nasz serwis stanowi połączenie intuicyjnej obsługi i innowacji, dzięki czemu możemy zaproponować Klientom najwyższej klasy, nowoczesną usługę. Zamieszczane w biurze prasowym informacje są dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Dziennikarze mają do nich łatwy dostęp, a co za tym idzie chętniej wykorzystają zamieszczone na stronie materiały. Połącznie artykułów prasowych, multimediów (pliki wideo, audio, zdjęcia itp.) i kalendarium to kompleksowe źródło informacji dla redakcji. Dodatkowe dane, takie jak kontakt do ekspertów firmy czy możliwość przygotowania dedykowanych materiałów zwiększą jakość kontaktu z mediami, a co za tym idzie efektywność prowadzonych działań promocyjnych.

Newslink to także aktualna, stale rozbudowywana baza mediów. Dzięki temu dystrybuowane informacje trafią do szerokiego, wyselekcjonowanego grona odbiorców (np. ze względu na rodzaj medium, profil działalności, częstotliwość wydawania czy zasięg geograficzny). Nasza baza zawiera nie tylko dane kontaktowe, ale również indywidualne zainteresowania poszczególnych redaktorów czy preferowane przez nich godziny kontaktu. Utworzenie własnej grupy stałych odbiorców pozwala na precyzyjną i skuteczną wysyłkę materiałów prasowych w zaledwie kilka sekund. W kontroli wyników prowadzonych działań pomoże zautomatyzowany system statystyk i raportów. Zawarte w nim dane umożliwią dokładną analizę skuteczności oraz wprowadzanie niezbędnych poprawek w kampanii.

Nie masz jeszcze konta?

Z myślą o Was przygotowaliśmy szereg funkcjonalności, które mają za zadanie wesprzeć proces budowania i utrzymywania relacji na linii: public relations - media.
Załóż konto w naszym systemie i przekonaj się jakie to proste!

Załóż nowe konto Mam konto, chcę się zalogować

Informacje ws. wdrożenia

Newslink   |   Wirtualne Biuro Prasowe
Exacto Sp. z o.o.  |    ul. Siemieńskiego 20/38
35-234 Rzeszów
 
tel. +48 602 44 55 96
tel. +48 692 07 98 70

 

e-mail: