kompleksowy portal

Informacje prasowe

Wiele firm nie korzysta z usług agencji public relations decydując się na własne działy zajmujące się marketingiem i promocją przedsiębiorstwa. Dla wszystkich, którzy chcą samodzielnie zadbać o odpowiedni kontakt z mediami, Newslink - biuro prasowe on-line oferuje utworzenie wirtualnego biura prasowego. Dzięki tej usłudze strona internetowa będzie stale aktualizowana, a firma otrzyma wsparcie w działaniach e-PR i w kontaktach z dziennikarzami.     

Podstawowym narzędziem łączności z mediami są informacje prasowe. Stanowią one znakomity instrument aktywnego budowania wizerunku firmy. Ukazujące się w środkach masowego przekazu wiadomości o nowych produktach, usługach bądź teksty eksperckie spełniają nie tylko funkcję informacyjną, ale także pomagają w tworzeniu pozytywnych skojarzeń z daną instytucją. Ważnym atutem systemu Newslink jest jego rozbudowana formuła. Za pomocą kilku kliknięć do tekstu można dodać materiał wideo, audio czy galerię zdjęciową, które wzbogacą dystrybuowany przekaz.Newslink Biuro Prasowe zapewnia precyzyjną dystrybucję materiałów, która jest możliwa dzięki podziałowi m.in. na: zasięg geograficzny, rodzaj mediów, branżę czy profil działalności konkretnego dziennikarza. Jednak wirtualne biuro prasowe to nie tylko przesyłanie informacji do redakcji – to także aktywne budowanie wizerunku poprzez integrację z mediami społecznościowymi.

Bywa że firmy, które samodzielnie chcą zarządzać działaniami public relations nie dysponują własnymi systemami do tworzenia informacji prasowych. Aby komunikacja z mediami przebiegała w sposób profesjonalny i skuteczny, potrzebne są odpowiednie narzędzia. Właśnie w tym celu powstał Newslink. Serwis ma zwiększyć efektywność działań PR przedsiębiorstw i instytucji.

Nie masz jeszcze konta?

Z myślą o Was przygotowaliśmy szereg funkcjonalności, które mają za zadanie wesprzeć proces budowania i utrzymywania relacji na linii: public relations - media.
Załóż konto w naszym systemie i przekonaj się jakie to proste!

Załóż nowe konto Mam konto, chcę się zalogować

Informacje ws. wdrożenia

Newslink   |   Wirtualne Biuro Prasowe
Exacto Sp. z o.o.  |    ul. Załęska 44
35-322 Rzeszów
 
tel. +48 602 44 55 96
tel. +48 692 07 98 70

 

e-mail: