kompleksowy portal

Baza dziennikarzy

Prowadząc działania media relations bardzo istotne jest precyzyjne dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej. Budowa własnej bazy redakcji to kosztowny i niezwykle czasochłonny proces, a jej stała aktualizacja dostarcza dodatkowych problemów. Duże rotacje personalne oraz dynamiczne zmiany w mediach są sporym problemem przy dystrybucji informacji prasowych.

Newslink - biuro prasowe, to tysiące dziennikarzy i mediów wszystkich typów. Jest to sposób na precyzyjne i efektywne dotarcie z komunikatem dokładnie tam, gdzie chcemy. Dzięki stałemu monitoringowi mediów jesteśmy w stanie dostarczyć naszym Klientom najbardziej aktualne i dokładne dane. Możliwość selekcji rekordów ze względu na zasięg, lokalizację, branżę czy rodzaj mediów pozwala na wysyłkę materiałów prasowych do tych redakcji, które w największym stopniu odpowiadać będą założeniom prowadzonych kampanii i działań.

Nie masz jeszcze konta?

Z myślą o Was przygotowaliśmy szereg funkcjonalności, które mają za zadanie wesprzeć proces budowania i utrzymywania relacji na linii: public relations - media.
Załóż konto w naszym systemie i przekonaj się jakie to proste!

Załóż nowe konto Mam konto, chcę się zalogować

Informacje ws. wdrożenia

Newslink   |   Wirtualne Biuro Prasowe
Exacto Sp. z o.o.  |    ul. Załęska 44
35-322 Rzeszów
 
tel. +48 602 44 55 96
tel. +48 692 07 98 70

 

e-mail: