kompleksowy portal

Platforma informacji

Newslink - Wirtualne Biuro Prasowe to platforma współpracy pomiędzy mediami a firmami, instytucjami i agencjami public relations. Dla dziennikarzy oznacza to prosty, bezpłatny oraz szybki dostęp do informacji, multimediów, jak również najwyższej klasy ekspertów. Takie rozwiązanie sprawia, że praca redakcji staje się łatwiejsza.

Zasadniczym atutem systemu z punktu widzenia dziennikarzy jest zebrany w jednym miejscu zestaw informacji prasowych. Pozwala on „pozostać na bieżąco” z aktualnymi wydarzeniami w branżach, które interesują dziennikarza. Redaktorów działów finansowych mogą zainteresować wiadomości ze spółek giełdowych czy komunikaty bankowe, a osoby zajmujące się nowymi technologiami z pewnością skorzystają z informacji dystrybuowanych przez największe firmy informatyczne. Newslink skupia różne przedsiębiorstwa oraz instytucje, dlatego też każdy dziennikarz znajdzie tu to, czego szuka.

Kolejnym dużym ułatwieniem w pracy dziennikarza może być Kalendarium. Firmy, agencje public relations i instytucje zamieszczają w nim informacje o organizowanych przez siebie konferencjach, eventach czy spotkaniach. Dzięki temu nie przegapicie już ważnych, branżowych wydarzeń oraz znajdziecie inspirację do kolejnych materiałów. System powiązania kalendarium z informacjami prasowymi i multimediami pozwala na zgromadzenie treści w jednym miejscu. Newslink to także bogate biblioteki multimedialne, zawierające pliki audio, wideo, zdjęcia oraz materiały promocyjne. Ilustracje z serwisów stockowych często nie pasują do tekstu lub były już wykorzystywane dziesiątki razy. W naszej bazie multimediów zamieszczane są pliki specjalnie dopasowane do danego wydarzenia, konkretnej firmy czy wypowiadającego się w informacji prasowej komentatora. Ponadto opracowane pliki audio i wideo pozwolą na sprawny montaż materiału radiowego czy telewizyjnego.

Nie masz jeszcze konta?

Z myślą o Was przygotowaliśmy szereg funkcjonalności, które mają za zadanie wesprzeć proces budowania i utrzymywania relacji na linii: public relations - media.
Załóż konto w naszym systemie i przekonaj się jakie to proste!

Załóż nowe konto Mam konto, chcę się zalogować

Informacje ws. wdrożenia

Newslink   |   Wirtualne Biuro Prasowe
Exacto Sp. z o.o.  |    ul. Siemieńskiego 20/38
35-234 Rzeszów
 
tel. +48 602 44 55 96
tel. +48 692 07 98 70

 

e-mail: