kompleksowy portal

Informacje prasowe

Dziennikarze często dostają od PR-owców materiały niedostosowane do ich potrzeb. Wynika to z faktu, że informację wysyła się do wszystkich redakcji z bazy, niezależnie od tego jaki jest jej temat. Newslink - Wirtualne Biuro Prasowe to portal, który ma na celu usprawnienie komunikacji z mediami, dlatego dziennikarz sam decyduje jakie informacje chce otrzymywać.

Serwis oferuje pomoc dziennikarzom gwarantując im bogatą bazę notatek, komunikatów, artykułów i materiałów prasowych. Dziennikarz może sam wybrać kryteria, które musi spełnić informacja. W prosty i intuicyjny sposób określa: zasięg, region czy branżę, co pozwoli na szybki dostęp do interesujących materiałów. Dodatkowo wszystkie treści można wzbogacić o pliki wideo, zdjęcia oraz infografiki, w oczekiwanych formatach, które umożliwiają sprawne wykorzystanie gotowych treści, jak i tworzenie nowych, autorskich publikacji.

Nie masz jeszcze konta?

Z myślą o Was przygotowaliśmy szereg funkcjonalności, które mają za zadanie wesprzeć proces budowania i utrzymywania relacji na linii: public relations - media.
Załóż konto w naszym systemie i przekonaj się jakie to proste!

Załóż nowe konto Mam konto, chcę się zalogować

Informacje ws. wdrożenia

Newslink   |   Wirtualne Biuro Prasowe
Exacto Sp. z o.o.  |    ul. Załęska 44
35-322 Rzeszów
 
tel. +48 602 44 55 96
tel. +48 692 07 98 70

 

e-mail: